Talsu PII ”Saulīte” vadītājas vietniece Eva Vitone piedalās Eiropas Sports Visiem spēlēs Italijā

No 24.-28.septembrim Talsu PII”Saulīte”skolotāja Eva Vitone tika uzaicināta no Latvijas Tautas sporta asociācijas piedalīties Perugia-Italy EuFest TAFISA.

Kā raksta LTSA- mūsu enerģiskās, kreatīvās un aktīvās Latvijas Veselības sporta nedēļas koordinatores, kuras organizē Veselības nedēļas pasākumus 10 gadu garumā, ceļo uz Perudžu, lai piedalītos TAFISA Eiropas Sports Visiem spēlēs un prezentētu dažādas aizraujošas modernas un tradicionālas Latvijas spēles, kā arī lai smeltos iedvesmu no citām valstīm šajā starptautiskajā pasākumā.

Festivālā no Latvijas piedalījās koordinatores no Rīgas,Jēkabpils,Durbes,Jelgavas,Daugavpils,Talsiem.

Fantastiski,pozitīvi dalībnieki no 20 valstīm, katrs daloties ar savām tautas spēlēm,dejām,rotaļām. INTERESANTI-ENERĢISKI!

Mūsu spēles grāvējs bija”mugursomas”. Tā bija lieliska pieredze,kā veiksmīgi izmantot var arī pilsētas centru sporta pasākumiem.

 Ar grandiozu spēļu atklāšanu Perudžas orķestrim,spēlējot tika svinīgi  ienesti visi 20 valstu karogi.

Un tik pat grandiozu noslēgumu,ejot visiem gājienā bungu rīboņas pavadīti,karogiem plīvojot virs galvām tika izstaigāta pilsēta.

Uzrunas, paldies vārdi, fotografēšanās un kopīga filmas noskatīšanās no drona lidojuma par šīm neaizmirstamajām festivāla dienām!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *