Laucienes pamatskola aicina darbā VECĀKO PAVĀRU

DARBA APRAKSTS

Galvenie pienākumi:

• atbilstoša un augstvērtīga ēdiena pagatavošana ,
• ēdienu gatavošanas tehnoloģisko procesu ievērošana,
• ēdiena izsniegšana,
• ikdienas ēdienkartes sastādīšana,
• produktu pieņemšana,
darba vietas uzturēšana kārtībā

Prasības:

• vidējā profesionālā izglītība;
• latviešu valodas zināšanas atbilstoši B līmeņa 1.pakāpei;
• pārzināt ēdienu gatavošanas tehnoloģiskos procesus;
• izprast un ievērot ražošanas un personīgās higiēnas prasības pārtikas produktu apstrādē;
• prast atbildīgi plānot savu darbu un strādāt komandā, ievērojot darba ētikas principus;
• vēlama darba pieredze izglītības iestādē;
* prot strādāt ar datoru;
ir Covid19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts

Piedāvājam:

• darbu uz pilnu slodzi draudzīgā kolektīvā,
• darbu uz nenoteiktu laiku ,
• stabilu atalgojumu no 896 EUR ( pirms nodokļu nomaksas)
• sociālās garantijas (pēc pārbaudes laika).

Darba vietas adrese: “Laucienes pamatskola”, Lauciene, Laucienes pag., Talsu nov.,LV
3285
Pieteikties līdz 2021.gada
15.decembrim
Tālrunis : 22026016

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *