Ventspils Tehnikums par pieaugušo uzņemšanu 2020./2021. mācību gadā

Ventspils Tehnikums 2020./2021. mācību gadā piedāvā personām ar iegūtu vidējo izglītību apgūt profesionālās vidējās izglītības programmas, kuru mācību ilgums ir 1,5 gadi. Mācības ir plānotas īstenot klātienē, tomēr īpaši vēlamies uzsvērt, ka 60%  no mācību procesa īstenosim attālināti. Līdz ar to, apgūstot kādu no profesionālās vidējās izglītības programmām, ir iespēja apvienot mācības ar darbu. Absolvējot izglītības iestādi audzēknis iegūst diplomu par vidējo profesionālo izglītību, iegūstot kvalifikāciju – 3. PKL, kas atbilst 4. LKI līmenim.

          Piedāvājam šajā mācību gadā apgūt šādas profesionālās vidējās izglītības programmas:

  1. Programmēšanas tehniķis (IKT);
    1. Mašīnbūves tehniķis (Inženiermehānika);
    1. Inženierkomunikāciju tehniķis ( Ūdens, siltuma un gāzes tehnoloģijas);
    1. Restorāna pavārs (Ēdināšanas pakalpojumi);
    1. Komercdarbinieks – specializācija iepirkumu speciālists.

          Profesiju apgūšanai nav noteikts vecuma ierobežojums, mācību programmas tiek apgūtas par valsts budžeta līdzekļiem ar iespēju saņemt ikmēneša stipendiju no 10 EUR  līdz 150 EUR.

          Šādu profesionālās vidējās izglītības programmu piedāvājums izveidots, lai strādājošiem būtu iespēja apgūt jaunu profesiju, kas ir pieprasīta darba tirgū, kā arī uzņēmējiem ir iespēja motivēt savus darbiniekus turpmākai profesionālai izaugsmei.

          Vienlaikus jau vairāku gadu garumā darba tirgū esošiem darbiniekiem ir iespēja atzīt savas profesionālās prasmes ārpus formālās izglītības atzīšanas sistēmā, kas nozīmē iegūt profesionālo kvalifikāciju, kas saistīta ar interesenta profesionālo darbu, nokārtojot pārbaudes eksāmenu. Šādu procesu piedāvājam visās Ventspils Tehnikuma īstenojamās profesionālās vidējās un arodizglītības programmās.

          Mācībām uz valsts budžeta finansētajām vietām dokumentu pieņemšana ir līdz 31. jūlijam ar pagarinājumu uz brīvajām vietām līdz augusta beigām.

          Pieteikšanās iespējama gan klātienē katru darba dienu no plkst. 10:00 līdz 15:00, 124. kabinetā, Ventspilī, Saules iela 15, LV-3601, gan elektroniski mājaslapā https://ventspilstehnikums.lv/ vai sūtot pieteikumu uz e-pastu uznemsana@ventspilstehnikums.lv.

          Aicinām izmatot iespēju un iesaistīties ESF projektā Nr. 8.5.1.0/16/I/001 “Profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu dalība darba vidē balstītās mācības un mācību praksē uzņēmumos”, kurā piedāvājot prakses iespējas audzēkņiem un noslēdzot sadarbības līgumu ar Latvijas Darba devēju konfederāciju, ir iespēja saņemt finansiālu atbalstu.

          Plašāku informāciju par Ventspils Tehnikuma mācību iespējām, piedāvājumiem un citiem jaunumiem pieejama interneta mājas lapā https://ventspilstehnikums.lv/.

Direktore                                                                                      K. Vāgnere – Davidova

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *