Top jaunas pirmsskolas izglītības iestādes “Zīlīte” būvprojekts

Talsu novada pašvaldība turpina jaunās pirmsskolas izglītības iestādes “Zīlīte” būvprojekta izstrādi Vandzenes pagastā, Talsu novadā, ko plānots izbūvēt pašvaldībai piederošajā nekustamajā īpašumā “Krokusiņi”. Jaunais būvprojekts paredz, ka tādējādi tiktu nodrošinātas telpas 86 audzēkņiem vecumā no 1,5 līdz 7 gadiem.

Kopš projektēšanas procesa uzsākšanas līdz šim brīdim ir notikušas vairāk nekā 15 darba grupas sanāksmes, pulcējot tajās dažādu jomu speciālistus, kuri aktīvi un padziļināti diskutējuši par ēkas praktiskajiem risinājumiem, funkcionalitāti, nepieciešamībām, vēlmēm un vajadzībām, lai pirmsskolas izglītības apmeklētāji jaunajā ēkā justos droši, ērti un patīkami.

Projektējot ēku, tās arhitektoniskais veidols izstrādāts atbilstoši apkārtējai ainavai, veidojot ekoloģiski tīru un harmonisku vidi bērniem. Tā ir paredzēta kā viena stāva ēkas jaunbūve, kurā tiks izvietotas piecas grupu telpas, sporta zāle, aktu zāle, ēdināšanas bloks, administrācijas telpas, kā arī citas izglītības iestādes darbības nodrošināšanai nepieciešamas telpas. Projektā paredzēts arī teritorijas labiekārtojums, apzaļumošana, ērtas piekļuves veidošana apmeklētājiem un transportam.

Būvprojekts minimālajā sastāvā jau izstrādāts un pieejams Būvniecības informatīvajā sistēmā ŠEIT.
Būvprojekta izstrādi veic SIA “JOE”. Līdz šī gada beigām projektētājiem jānodrošina pilna apjoma būvprojekta iesniegšana Talsu novada pašvaldībai, lai pašvaldība tālāk varētu lemt par nepieciešamo finansējumu ēkas būvdarbiem un iespējamajiem finansēšanas avotiem.

Izmantoti SIA “JOE” vizualizācijas attēli, arhitekte Māra Sonija Patrīne, projekta vadītājs Edgars Eglītis

Informāciju sagatavoja Aija Svarinska

Projektu vadītāja

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *