Pie Talsu PII “Zvaniņš” atkal plīvos Zaļais karogs !

Talsu PII Zvaniņš ir  to 110 Izglītības iestāžu skaitā Latvijā , kurai par darbību Vides izglītības veicināšanā atkārtoti piešķirts Ekoskolu programmas augstākais apbalvojums Starptautiskais Zaļais karogs 2020./2021. mācību gadam.

          ,,Programmas koordinators Latvijā Daniels Trukšāns stāsta: “Šis gads skolām iesākās ar lielu izaicinājumu. Pavasaris, kas tradicionāli ir Ekoskolu programmas aktivitāšu īstenošanas ziņā ražīgākais periods skolām, nāca ar mācību iestāžu slēgšanu un izglītības procesa īstenošanu attālinātā režīmā. Prieks, ka Ekoskolas, par spīti negaidītajiem apstākļiem, spēja atrast radošus veidus kā turpināt īstenot aktivitātes, atklājot arī jaunas iesaistes iespējas, vairāk līdzdarbojoties ģimenēm un vietējai kopienai. Šo aspektu gribētu turpināt attīstīt arī turpmāk. Izglītības iestāžu skaits, kas vēlas pievienoties Ekoskolu programmai ar katru gadu aug, attiecīgi vēlamies veicināt arī kvalitātes celšanu programmā. Attiecīgi šogad viena izglītības iestāde saņems pirmo Ekoskolu vēstnieku apbalvojumu, kas ir augstākais līmenis Ekoskolu programmā. Šajā mācību gadā visas izglītības iestādes, kas iesaistītas Ekoskolu programmā, darbosies pēc jaunas, uzlabotas pieejas, veicinot arī jaunās kompeteņču pieejas ieviešanu, kā arī aizvien vairāk ieraugot Ekoskolu programmu kā instrumentu sekmīgākai savas skolas izvirzīto mērķu īstenošanai.“ .

          Talsu PII Zvaniņš Ekoskolu programmā darbosies jau ceturto gadu, bet karogs pie Izglītības iestādes plīvos otro reizi ! Šajā mācību gadā vides izglītībā apgūsim tēmu ,,Vide un veselīgs dzīvesveids,, , kuru atbilstoši kompetenču pieejai integrēsim mācību jomu saturā .

        

Ikgadējais Ekoskolu apbalvošanas pasākums notiks pēc nedēļas 22. septembrī, plkst. 11:00 – 13:00, tiešraidē, Vides izglītības fonda Facebook platformā.

 

Talsu PII Zvaniņš Ekoskolas koordinatore Mārīte Derkevica

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *