Pēc skolēnu brīvlaika 7.-12.klašu skolēni vienu nedēļu mācīsies attālināti

No 2020. gada 26.oktobra līdz 30.oktobrim izglītības iestādēs pamatizglītības un vidējās izglītības programmu apguve 7.–12. klasē notiks attālināti – to paredz 2020.gada 13.oktobrī, valdībā pieņemtie grozījumi noteikumos par epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai. Mācības klātienē šajā nedēļā turpinās īstenot sociālās korekcijas izglītības iestāde “Naukšēni”. Nosacījums par attālinātām mācībām neattiecas uz profesionālās izglītības iestādēm.

Atgādinām, ka 9. oktobrī valdības ārkārtas sēdē tika pieņemti papildu ierobežojoši pasākumi Covid-19 izplatības mazināšanai Latvijā un pastiprināti nosacījumi astoņās pašvaldībās, tai skaitā arī Talsu novadā. Līdz 6. novembrim Talsu novadā ir noteikti būtiski ierobežojumi.  Tie paredz uz laiku atcelt amatiermākslas un interešu un profesionālās ievirzes izglītības apguvi klātienē, tas attiecas uz treniņu, sacensību un mēģinājumu procesu. Šobrīd Talsu novadā ir atceltas klātienes nodarbības amatiermākslā, interešu un profesionālās ievirzes izglītības apguvē gan bērniem, gan pieaugušajiem. Tas nozīmē, ka amatiermākslas kolektīvi nedrīkst klātienē vadīt mēģinājumu procesu, bet ir iespējamas attālinātas nodarbības.

Ir atceltas klātienes nodarbības bērniem Talsu, Sabiles un Valdemārpils Mūzikas un mākslas skolā, kā arī Talsu novada Sporta skolā. Tāpat līdz 6. novembrim atceltas veselības veicināšanas projekta aktivitātes.

Avoti: www.izm.gov.lv

www.mk.gov.lv

www.talsunovads.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *