Nodrošinās pārtikas pakas bērniem, kuri mācības apgūst attālināti

Talsu novada dome ir pieņēmusi lēmumu par atbalsta nodrošināšanu vispārējās izglītības iestāžu audzēkņiem attālināto apmācību laikā. Tas paredz pārtikas paku izdali audzēkņiem, kuri mācības apgūst attālināti.

Pārtikas pakas, kuru vērtība ir noteikta 1,50 eiro dienā apmērā, tiks nodrošinātas audzēkņiem, kuriem mācību process organizēts attālināti un kuriem valsts vai pašvaldība sedz ēdināšanas izmaksas, nodrošinot brīvpusdienas.

Atbalsts tiks nodrošināts tiem skolēniem, kuriem līdz šim tika nodrošinātas brīvpusdienas, tas ir, 1.-7. klašu skolēniem, pirmsskolu un skolu pirmsskolas izglītības programmu obligātās apmācības pēdējā (otrā) apmācību gada audzēkņiem un bērniem, kuriem ēdināšanas pakalpojuma apmaksa piešķirta saskaņā ar Talsu novada domes noteikto, piemēram, daudzbērnu ģimeņu, trūcīgo un maznodrošināto ģimeņu bērniem, pirmsskolas speciālās izglītības programmas audzēkņiem.

Noteikto atbalstu bērni varēs saņemt par laika periodu no 1. oktobra, tas netiks nodrošināts tiem skolēniem, kuriem jāievēro pašizolācija pēc atgriešanās no ārvalstīm.

Paredzēts, ka pārtikas paku sagatavošanu nodrošinās attiecīgās izglītības iestādes ēdināšanas pakalpojuma sniedzējs. To izdale tiks nodrošināta ne retāk kā reizi divās nedēļās, un izdali organizēs iestādes vadītājs. Pārtikas pakas būs iespējams saņemt audzēkņa apmeklētajā izglītības iestādē. Pārtikas paku saņemšana par oktobri varētu tikt nodrošināta pēc valsts svētkiem.

Avots: talsunovads.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *