Lielie – mazajiem!

Realizējot sadarbības projektu „Lielie – mazajiem!” Talsu Valsts ģimnāzijas devīto klašu audzēkņi skolotāja Jāņa Bērziņa vadībā mājturības stundās izgatavoja ekoloģiskas koka rotaļlietas Talsu PII “Zvaniņš” bērniem.

Uzsākot projektu, ciemojāmies Talsu Valsts ģimnāzijā, lai pēc kataloga izvēlētos rotaļlietas, kuras skolēni varētu pagatavot.

Rotaļlietu un mācību līdzekļu izgatavošana tika uzsākta jau februārī, bet pabeigta īsi pirms mācību gada noslēguma maijā. Divdesmit trīs devīto klašu audzēkņiem tas bija noslēguma darbs, kura laikā mājturības stundās tika radīts plašs Eko rotaļlietu klāsts PII Zvaniņš ekoskolas bērniem.

Projekta sadarbības rezultātā 16. maijā Talsu PII “Zvaniņš” notika noslēguma pasākums, kurā lielie puiši prezentēja pašu izgatavotās rotaļlietas un dāvināja tās mazajiem. Turpmāk mācību procesa organizēšanai varēsim izmantot jaunas ekoloģiskas attīstošas  spēles un rotaļlietas.

 PII ,, Zvaniņš,, ekoskola īpaši priecājas par to, ka rotaļlietas ir  izgatavotas no Latvijā augušiem kokiem, apstrādātas ar lineļļu un ekoloģiskām krāsām, bet kokmateriāli to izgatavošanai ir dāvinājums no SIA ,, Ingrid D ,, izmantojot  atgriezumus, kuri radušies ražošanas procesā uzņēmumā.

Talsu PII „Zvaniņš” saime, izsaka pateicību Talsu Valsts ģimnāzijas puišiem un viņu skolotājam Jānim Bērziņam par kvalitatīvi un no sirds paveiktu darbu. Paldies par šo iespēju Talsu Valsts ģimnāzijas direktoram Gundaram Sebrim, kā arī paldies par dāvinājumu SIA „ Ingrid D” valdes priekšsēdētājam Jānim Grahoļskim.

Attēlā Talsu Valsts ģimnāzijas skolotājs Jānis Bērziņš

Talsu PII “Zvaniņš” vadītāja vietniece mācību darbā Mārīte Derkevica

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *