Izsludina pieteikšanos finansiālā atbalsta saņemšanai nometņu organizēšanai 2020. gadā

Talsu novada pašvaldība izsludina pieteikšanos līdz 2020.gada 8. jūnijam plkst. 12.00 finansiālā atbalsta saņemšanai nometņu organizēšanai 2020. gadā.

Pieteikties var Talsu novada pašvaldības padotībā esošās iestādes un Talsu novada pašvaldībā reģistrētās nevalstiskās organizācijas bērnu un jauniešu nometņu organizēšanai.

Lai saņemtu Finansiālo atbalstu, nometnes dalībniekiem jābūt bērniem vai jauniešiem, no kuriem vismaz 3/4 deklarētā dzīvesvieta ir Talsu novada administratīvajā teritorijā vai mācās kādā no Talsu novada pašvaldības izglītības iestādēm.

Iestāde, iesniedzot pieteikumu, var pretendēt uz Finansiālo atbalstu bērnu un jauniešu dienas vai diennakts nometņu organizēšanai, ja:

  • nometnes norisē tiek ievērotas IZM, VISC, Veselības ministrijas un SPKC sagatavotās “Vadlīnijas piesardzības pasākumiem bērnu nometņu organizētājiem”
  • nometne norisinās Talsu novadā (izņemot sporta profesionālās ievirzes nometnes),
  • nometnes ilgums ir no 3 (trīs) dienām/diennaktīm līdz 10 (desmit) dienām/diennaktīm,
  • dalībnieku skaits nometnē – ne mazāk kā 15 dalībnieki un ne vairāk kā 25 dalībnieki vienā grupā kā noteikts atbilstoši valstī pieņemtajiem Covid-19 ierobežošanas pasākumiem.

Lai pieteiktos Finansiālajam atbalstam, Iestāde/NVO Izglītības pārvaldē iesniedz:

Iestāde/NVO, kas saņēmusi Finansiālo atbalstu, 20 darba dienu laikā pēc nometnes norises Izglītības pārvaldē iesniedz:

Pieteikumu iesniegšana Talsu novada Izglītības pārvaldē, Kareivju ielā 7 (1.korpuss, 4.stāvs) līdz 08.06.2020. plkst. 12.00. vai ar drošu elektronisko parakstu parakstīta dokumenta formā: e pastā: izglitibasparvalde@talsi.lv

Dokumentācija:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *