„Ghetto games- esi stiprs uzvari sevi! ”

15. janvārī Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.4.0/16/I/001 „Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” ietvaros tiek īstenoti jaunatnes iniciatīvu projekti. Projekta „Citāda skola- dzīves skola” aktivitātē „Ghetto games- esi stiprs, uzvari sevi!” Pastendē viesojās hip hop izpildītājs Deniss Stepanovs. Deniss nodarbojas ar cīņas sportu, viņš ir zināms kā cīņas sporta meistars, kas vairākkārtīgi piedalījies un arī uzvarējis “Ghetto Fight”, pārstāv cīņas klubu “MMA Jūrmala”Deniss Stepanovs  plašāk kļuva pazīstams kā repera Reika skatuves partneris un darbojas apvienībā „Kreisais krasts”.

Deniss stāstīja par savu dzīves pieredzi, kā viņš ir ticis galā ar agresiju sevī, jo arī pats pusaudžu gados skolā nebija nekāds „paipuisītis”. Denisa stāsts bija arī par to, kā nenobīties no neveiksmēm, bet sekot saviem sapņiem un mērķiem. Cik svarīgi būt atklātam, ne divkosīgam. Saprast to, cik svarīga ir mīlestība un piedošana.

Deniss izpildīja vairākas savas dziesmas „Maskas”, „Vienmēr ar mani” un citas. Tikšanās noslēgumā skolēni varēja nopelnīt balvas, atbildot uz Denisa jautājumiem, kas bija saistīti ar viņa stāstīto. Balvās bija apvienības „Kreisais krasts” mūzikas albums,” Ghetto games” plakāti, cepurītes un sporta zeķes.

Skolēni par iespēju tikties ar Denisu Stepanovu bija apmierināti un pēc tās jutās iedvesmoti. Ir svarīgi, ja par dzīvi, problēmām, risinājumiem un citām svarīgām lietām viņi var aprunāties ar pusaudžu personību, tas ļoti motivē darīt dzīvi interesantu, izvirzīt mērķus un piepildīt savus sapņus.

Šo jaunatnes iniciatīvas projektu pilnībā finansē Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 „Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai”

Projekta „Citāda skola- dzīves skola” vadītāja  Antra Jaunskalže

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *